Czyszczenie i pielęgnacja skóry

Warto wiedzieć:

Bardzo ważnym jest aby pamiętać, iż skóra powinna być czyszczona oraz konserwowana co najmniej dwa razy w roku.

Do czyszczenia i konserwacji skóry należy używać tylko i wyłącznie preparatów dwuskładnikowych czyli płynu do czyszczenia oraz preparatu do konserwacji, które można zamówić przez formularz kontaktowy.

Warto jednak pamiętać, iż przed czyszczeniem zawsze należy wykonać test na skórze w mało widocznym miejscu. Jeśli jednak wolą państwo oddać swój mebel w ręce profesjonalistów, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Czyszczenie skóry tylko u nas, dlaczego?

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie czyszczenia i pielęgnacji skóry. Zobacz nasze realizacje
Jakość
Stosujemy chemię garbarską włoskiej firmy Fenice Ottimo.
Gwarancja
Na wszystkie nasze usługi dajemy pełną gwarancję.
Mobilność
Posiadamy specjalistyczny transport. Obsługujemy obszar około 150km od Poznania. Na terenie miasta Poznania i okolic oferujemy bezpłatny transport.

Ostatnie realizacje

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.