Jak usunąć kreski od długopisu ze skóry?

Przede wszystkim nie używajmy: acetonu, rozpuszczalników, benzyn, spirytusu.

Wszystko to uszkadza skórę - często nie odwracalnie.

Jeżeli jednak skóra jest czyszczona i odpowiednio konserwowana co pół roku to normalny preparat do czyszczenia skór powinien sobie z tym problemem poradzić. W trudniejszych sytuacjach używamy specjalnego sztyftu do usuwania atramentu ze skóry.

I szminka jest ostatnim dla klienta etapem, jeżeli nie ma efektu to konieczne jest skontaktowanie się z serwisem.

Ostatnie realizacje

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.