Konserwacja kierownicy ze skóry

Konserwacja kierownicy a konkretnie skóry jest bardzo ważna, ale trzeba pamiętać o wcześniejszym wyczyszczeniu skóry preparatem czyszczącym w innym przypadku nie ma to sensu. Po wyczyszczeniu i odczekaniu około piętnastu minut na odparowanie preparatu czyszczącego możemy przystąpić do konserwacji. Po wykonaniu w/w etapów musimy skórę pozostawić na około trzy godziny i pozwolić chemii działać. Jeżeli po czyszczeniu i konserwacji wsiądziemy by odbyć podróż nawet do sklepu obok to nasza praca poszła na marne i proces należy powtórzyć.

Ostatnie realizacje

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.