Renowacja i naprawa tapicerki samochodowej Poznań

W Poznaniu jest kilka firm, które zajmują się naprawą lub renowacją skór samochodowych. Nie będę oceniał lub krytykował żadnej z nich ponieważ życie samo to weryfikuje. Ale na pewno warto sprawdzić taką firmę pod względem: jak długo istnieje na rynku, jakie ma doświadczenie w naprawach skór samochodowych i meblowych, czy udzielają gwarancji jeżeli tak to na jaki okres i czego dotyczy gwarancja, spytać czy istnieje możliwość zobaczenia wykonanej jakiejkolwiek naprawy na żywo i najważniejsze osobista wizyta w warsztacie również może nam dużo powiedzieć o zakładzie świadczącym usługi w zakresie renowacji skór samochodowych. Portfolio firmy jest również ważne, ale trzeba zwrócić uwagę czy czasami zdjęcia nie są przerobione w programie graficznym co niestety często ma miejsce.

Ilość zdjęć prac na stronie i różnorodność wykonanych usług wiele nam powie o doświadczeniu osoby wykonującej naprawy.

Po sprawdzeniu firmy możemy wybrać, którą z nich uważamy za wiarygodną i powierzyć samochód i skórę do naprawy. Proszę nie kierować się tylko ceną bo często trzeba zapłacić dwa razy.

Ostatnie realizacje

Naprawa, regulacja tylnego fotela z funkcją spania

Naprawa regulacji tylnego fotela z funkcją spania w mercedesie typu camper zakończyła się sukcesem. Dzięki rozebraniu mechanizmu i ustawieniu przekładni w odpowiedniej pozycji udało się naprawić problem nierównego rozkładania powierzchni spania. Fotel działa teraz prawidłowo i zapewnia użytkownikom równomierną powierzchnię do spania podczas podróży.

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.