Naprawa skóry

Naprawa skóry zazwyczaj przeprowadzamy w naszym warsztacie w Luboniu k. Poznania, lecz wiele drobnych reperacji możemy dokonać także na miejscu w domu u klienta.

Naprawy skóry - warto wiedzieć:

Częstym uszkodzeniem skóry, które zazwyczaj jesteśmy w stanie naprawić na miejscu jest drobne zarysowanie licówki przez zwierzęta, napy od spodni, spinki itp.

Naprawa skóry w przypadku takiego uszkodzenia nie musi być kosztowna i skomplikowana. Wszystkie prace powinny być przeprowadzane przez specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Produkty Fenice Ottimo rekomendowane do naprawy skóry to te same produkty, które są stosowane w garbarniach na całym świecie w cyklu produkcyjnym skór samochodowych i skór meblowych.

Gwarantuje to doskonałe właściwości produktów, a naprawiane elementy skóry spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe.

Z całą pewnością można powiedzieć, iż Fenice Ottimo dostarcza tylko oryginalne „części zamienne” a naprawy skóry wykonywane według właściwych technologii przywracają skórze jej pierwotny wygląd.

Naprawa skóry tylko u nas, dlaczego?

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zobacz nasze realizacje
Jakość
Stosujemy chemię garbarską włoskiej firmy Fenice Ottimo.
Gwarancja
Na wszystkie nasze usługi dajemy pełną gwarancję.
Mobilność
Posiadamy specjalistyczny transport. Obsługujemy obszar około 150km od Poznania. Na terenie miasta Poznania i okolic oferujemy bezpłatny transport.

Naprawa skóry

Zobacz także

Naprawa skóry dwutonowej

Naprawa skóry dwutonowej. Wytarta skóra dwutonowa. Wyraźnie widoczne przebarwienia koloru skóry na siedzisku. Naprawa polegała na usunięciu reszty farby drugiego tonu, nałożeniu odpowiedniego preparatu wiążącego, przygotowanie odpowiedniego koloru farby do renowacji skór.

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej - Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Powodem uszkodzenia było przewożenie nie zabezpieczonego towaru na tylnej kanapie.

Naprawa skóry zafarbowanej spodniami

Naprawa skóry- zafarbowanie spodniami lub inną odzieżą farbującą. I w tym przypadku skończyło się na przeprowadzeniu pełnej renowacji skóry typu pigmentowanej.

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon. Uszkodzenie było spowodowane złym transportowaniem opon zimowych. Zabrudzenia skóry oponami są jednymi z najgorszych do usunięcia. Na oponach jest mnóstwo brudu tłuszczu benzyn i tego wszystkiego co znajduje się na asfalcie.

Ostatnie realizacje

Naprawa, regulacja tylnego fotela z funkcją spania

Naprawa regulacji tylnego fotela z funkcją spania w mercedesie typu camper zakończyła się sukcesem. Dzięki rozebraniu mechanizmu i ustawieniu przekładni w odpowiedniej pozycji udało się naprawić problem nierównego rozkładania powierzchni spania. Fotel działa teraz prawidłowo i zapewnia użytkownikom równomierną powierzchnię do spania podczas podróży.

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.