O firmie

Wmeble serwis to firma działająca od ponad dwudziestu lat w branży renowacji tapicerek skórzanych.

WMEBLE SERWIS Poznań-Luboń to rekomendowana firma zajmująca się naprawami oraz konserwacją tapicerek skórzanych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują: czyszczenie, naprawa, renowacja i konserwacja tapicerek skórzanych. Od kilku lat zajmujemy się również wymianą i naprawą tapicerek samochodowych oraz naprawą i malowaniem plastikowych elementów w samochodach.

Wszystkich zainteresowanych usługami firmy WMEBLE SERWIS Poznań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań. Wspólnie zaplanujemy naprawę i konserwację Twoich mebli ze skóry i skórzanych tapicerek, również w samochodzie.


Naszym klientom gwarantujemy transport, wysoką jakoś naprawy, terminowość oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Renowacja skóry - WMEBLE SERWIS LUBOŃ

Ostatnie realizacje

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.