Często zadawane pytania i ciekawostki

Farba do kierownicy

Skóra na kierownicy jest najczęściej uszkodzonym elementem w samochodzie. Próby naprawy we własnym zakresie często kończą się wizytą w zakładzie, który często odmawia naprawy ponieważ boi się brania ryzyka naprawy.

Ostatnie realizacje

Renowacja fotela ze skóry w Mercedesie

Problem:
Renowacja fotela ze skóry w Mercedesie
Rodzaj materiału:
skóra samochodowa, marka auta Mercedes
Zastosowane rozwiązania:
Wykonaliśmy kompleksową usługę renowacji foteli samochodowych z wysokiej jakości skóry, w samochodzie marki Mercedes. Renowacja objęła zakresem naprawę przetartych miejsc oraz rozciągniętej skóry na fotelu, przywracając mu świeży wygląd.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej Poznań. Musimy mieć wiedzę z jaką skórą mamy do czynienia by móc dopasować odpowiedni zestaw preparatu do czyszczenia i konserwacji skóry.

Naprawa lica skóry podłokietnika w fotelu

Naprawa lica skóry podłokietnika w fotelu - Powodem uszkodzenia była nadmierna eksploatacja (odstawianie gorących napojów). Nałożony został podkład, farba do skór – garbarska przygotowana odpowiednio do oryginalnego koloru skóry i na koniec lakier powłokowy by chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Mercedes cabrio naprawa zagłówka

W ramach przeprowadzonej naprawy Mercedes Cabrio, skoncentrowaliśmy się na perfekcyjnej renowacji mechanizmu zagłówka, który uległ uszkodzeniu. Zdiagnozowano problem z zębatkami i rolkami prowadzącymi, co wymagało precyzyjnego i kompleksowego podejścia do procesu naprawy.

Wygłuszenie podłogi w samochodzie GMC

Samochód marki GMC. W związku z potężnym silnikiem i sporym hałasem wewnątrz pojazdu klient zdecydował o wygłuszeniu podłogi i wnętrza matą butylową. Dodatkowo wymieniliśmy wykładzinę której właściwie nie było. Po wygłuszeniu pojazdu i wymianie wykładziny szoferka jest sporo przyjemniejsza i wizualnie i akustycznie.

Zmiana wnętrza Subaru - plastiki, dekory

Zmianie uległy elementy konsoli środkowej z srebrnych na czarne satynowe, elementy zostały pokryte specjalna powłoką do elementów plastikowych. Kolejna zmiana w naszym subaru to dekory deski rozdzielczej i dekory drzwi. Zostały one wyklejone alcantarą w kolorze antracyt z ozdobnym przeszyciem.