Farbowanie skóry naturalnej

Farbowanie skóry naturalnej
Problem:
Farbowanie skóry naturalnej - zmiana koloru
Rodzaj materiału:
skóra naturalna
Zastosowane rozwiązania:
Zmiana koloru skóry jest możliwa, ale nie na wszystkich skórach i modelach mebli. Farbowanie skóry naturalnej - zmiana koloru skóry polega na zablokowaniu starego koloru tak aby barwniki nie przebijały się na nową powłokę. Następnie nakładamy pistoletem nisko ciśnieniowym podkład, indywidualnie przygotowaną farbę garbarską i na koniec nakładamy lakier powłokowy w odpowiednim wybłyszczeniu.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
Po przeprowadzonej w ten sposób zmiany mamy pewność trwałości koloru bez utraty na jakości skóry.
Farbowanie skóry naturalnej
Farbowanie skóry naturalnej
Farbowanie skóry naturalnej
logo wmeble serwis
Zobacz także

Zmiana koloru skóry fotela

Zmiana koloru skóry fotela. Przeprowadzenie pełnej renowacji i zmiana koloru fotela. Miejsce naprawy Poznań, meble dostarczono kurierem z Warszawy.

Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym

Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym. Pierwszym etapem naprawy jest dokładne wyczyszczenie skóry, a następnie usunąć trzeba resztki wystającego lakieru z powierzchni skóry za pomocą drobnego papiery ściernego.

Renowacja skóry w kolorze piaskowym

Renowacja skóry w kolorze piaskowym. Pierwszym etapem naprawy jest dokładne wyczyszczenie skóry, a następnie usunąć trzeba resztki wystającego lakieru z powierzchni skóry za pomocą drobnego papiery ściernego.

Odświeżenie koloru skóry typu Pull Up

Odświeżenie koloru skóry typu Pull Up. Na zdjęciu widać jak mocno czynniki atmosferyczne wpłynęły na zmianę koloru skóry. Naprawa tego typu skóry jest dość trudna z powodu różnej chłonności barwników.