Naprawa skóry - usuniecie śladów opon

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon na boczku samochodu Audi
Problem:
Uszkodzenie było spowodowane złym transportowaniem opon zimowych.
Rodzaj materiału:
Skóra samochodowa
Zastosowane rozwiązania:

Zabrudzenia skóry oponami są jednymi z najgorszych do usunięcia. Na oponach jest mnóstwo brudu tłuszczu benzyn i tego wszystkiego co znajduje się na asfalcie. Usunięcie tego typu zabrudzeń w wielu przypadkach jest niemożliwe.

Również w tym przypadku naprawa skóry musiała skończyć się malowaniem skóry i prostowaniem – wygładzeniem termicznym. Do naprawy tego uszkodzenia została przygotowana farba retuszerska i za pomocą tamponu została nałożona na boczek. Kolejnym etapem było wygrzanie termiczne i po kilku godzinach boczek od audi był gotowy.

Miejsce naprawy:
Naprawa została przeprowadzona w warsztacie - Poznań
Uwagi:

Pamiętajmy, że jeżeli musimy przewieść koła z oponami na tylnej kanapie to zabezpieczmy skórę przed zabrudzeniem.

Nie polecam naprawy we własnym zakresie.

logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa skóry dwutonowej

Naprawa skóry dwutonowej. Wytarta skóra dwutonowa. Wyraźnie widoczne przebarwienia koloru skóry na siedzisku. Naprawa polegała na usunięciu reszty farby drugiego tonu, nałożeniu odpowiedniego preparatu wiążącego, przygotowanie odpowiedniego koloru farby do renowacji skór.

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej - Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Powodem uszkodzenia było przewożenie nie zabezpieczonego towaru na tylnej kanapie.

Naprawa przetartej skóry fotela

Naprawa przetartej skóry fotela. Naprawa polega na zrobieniu retuszu farbą retuszerską. Dobiera się odpowiednio kolor i wybłyszczenie farby.