Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio
Problem:
Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio
Rodzaj materiału:
wyjątkowej jakości selekcjonowana i garbowana skóra
Zastosowane rozwiązania:
Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć. W przypadku tego mercedesa uszkodzeniu uległy fotele kierowcy i pasażera oraz liczne drobne uszkodzenia elementów wykończenia szoferki. Naprawy polegały na wypełnianiu ubytków, wygrzewaniu skóry, nakładaniu nowej powłoki i zakonserwowaniu. W przypadku aut typu cabrio trzeba pamiętać o częstym czyszczeniu i konserwacji.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
Po przeprowadzonej naprawie auto wróciło do wyglądu z dnia w którym zrobiło pierwszy kilometr.
Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio
Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio
Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio
Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio
Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes. Naprawa polegała na przeprowadzeniu retuszu uszkodzonego miejsca. Po naprawie fotel został polakierowany lakierem powłokowym, który zabezpieczy skóreę przed czynnikami zewnętrznymi.

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa. Uszkodzenie było spowodowane poprzez mechaniczne przetarcie skóry. Naprawa polegała na wyczyszczeniu, odtłuszczeniu miejsca naprawianego.

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito. Przez wieloletnie zaniedbania uszkodzeniu uległa powłoka na skórze fotela w samochodzie Mercedes Vito. Skórzany fotel został poddany pełnej renowacji uzyskując oryginalny kolor i wybłyszczenie lakieru powłokowego.

Renowacja kierownicy od mercedesa

Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych. Skóra została oryginalna i wystarczyło nałożyć nowe powłoki. Kierownica wygląda jak nowa i idealnie pasuje do reszty odnowionego mercedesa.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.