Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy

Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy
Problem:
Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy w BMW
Rodzaj materiału:
skóra samochodowa
Zastosowane rozwiązania:
Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy w BMW. W przypadku tego fotela mamy do czynienia z uszkodzoną powłoką ochronną skóry, w skutek czego uszkodzeniu również uległa powłoka farby garbarskiej. W takiej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie pełnej renowacji skóry, która polega na nałożeniu nowej powłoki farby garbarskiej i lakieru powłokowego.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
Kolor Farby i wybłyszczenie lakieru powłokowego jest indywidualnie dopasowane do reszty nie uszkodzonej skóry w samochodzie.
Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy
Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy
Renowacja powłoki skóry fotela kierowcy
logo wmeble serwis
Zobacz także

Renowacja fotela samochodowego ze skóry

Renowacja fotela samochodowego ze skóry. Naprawa skóry - Pełna renowacja siedziska w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.

Naprawa oparcia ze skóry w samochodzie

Naprawa oparcia ze skóry w samochodzie. Oparcie zostało przecięte ostrym elementem przewożonym w samochodzie mini Cooper. Naprawa skóry na oparciu polegała na sklejeni rozcięcia odpowiednim klejem przeznaczonym do skór.

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes. Naprawa polegała na przeprowadzeniu retuszu uszkodzonego miejsca. Po naprawie fotel został polakierowany lakierem powłokowym, który zabezpieczy skóreę przed czynnikami zewnętrznymi.

Renowacja foteli samochodowych ze skóry

Pełna renowacja foteli samochodowych ze skóry. Przeprowadzenie pełnej renowacji foteli skórzanych w samochodzie Alfa Romeo. W tym przypadku miałem do czynienie ze skórą samochodu Alfa Romeo, była ona w kiepskim stanie.