Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym
Problem:
Przeprowadzenie pełnej renowacji skóry w kolorze piaskowym, beżowym.
Rodzaj materiału:
Tapicerka skórzana
Zastosowane rozwiązania:
Pierwszym etapem naprawy jest dokładne wyczyszczenie skóry, a następnie usunąć trzeba resztki wystającego lakieru z powierzchni skóry za pomocą drobnego papiery ściernego. Następnie przeprowadzamy odtłuszczanie i nakładamy farbę do skór indywidualnie dobraną do koloru mebla. Po wysuszeniu farby nakładamy lakier powłokowy z odpowiednio przygotowanym wybłyszczeniem. Całość po naprawie konserwujemy specjalnym preparatem do zabezpieczania skóry.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Naprawa do przeprowadzenia w warsztacie.
logo wmeble serwis
Zobacz także

Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym

Renowacja fotela ze skóry w kolorze beżowym. Pierwszym etapem naprawy jest dokładne wyczyszczenie skóry, a następnie usunąć trzeba resztki wystającego lakieru z powierzchni skóry za pomocą drobnego papiery ściernego.

Renowacja podłokietnika ze skóry

Renowacja podłokietnika ze skóry. Naprawa skóry- Pełna renowacja podłokietnika w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Miejsce przeprowadzenia naprawy warsztat w Poznaniu.

Renowacja fotela ze skóry

Renowacja fotela ze skóry. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.

Renowacja i naprawa siodła i sakw

Renowacja i naprawa siodła i sakw. Indian – Renowacja i naprawa siodła i sakw motocyklowych firmy Indian. Naprawa sakw Indian polegała na całkowitym rozebraniu każdego elementu. Dokładnym oczyszczeniu z pozostałości powypadkowych.