Usunięcie śladów opon na tapicerce ze skóry

Usunięcie śladów od opon na tapicerce ze skóry
Problem:
Naprawa skóry - usuniecie śladów opon na siedzisku ze skóry wentylowanej samochodu Audi
Rodzaj materiału:
Samochodowa skóra wentylowana
Zastosowane rozwiązania:

Uszkodzenie było spowodowane złym transportowaniem opon zimowych.

Zabrudzenia skóry oponami są jednymi z najgorszych do usunięcia. Na oponach jest mnóstwo brudu tłuszczu benzyn i tego wszystkiego co znajduje się na asfalcie. Usunięcie tego typu zabrudzeń w wielu przypadkach jest niemożliwe.

Również w tym przypadku naprawa musiała skończyć się malowaniem skóry. Z powodu na rodzaj skóry – wentylowana, malowanie uszkodzenia musiało odbyć się ręcznie specjalnym pędzelkiem do retuszu. Do naprawy tego uszkodzenia została przygotowana farba retuszerska w odpowiednim kolorze, odcieniu i wybłyszczeniu. Kolejnym etapem było wygrzanie termiczne i po kilku dniach mozolnej pracy siedzisko uzyskało poprzedni wygląd.

Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:

Pamiętajmy, że jeżeli musimy przewieść koła z oponami na tylnej kanapie to zabezpieczmy skórę przed zabrudzeniem.

Nie polecam naprawy we własnym zakresie.

logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon. Uszkodzenie było spowodowane złym transportowaniem opon zimowych. Zabrudzenia skóry oponami są jednymi z najgorszych do usunięcia. Na oponach jest mnóstwo brudu tłuszczu benzyn i tego wszystkiego co znajduje się na asfalcie.

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej - Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Powodem uszkodzenia było przewożenie nie zabezpieczonego towaru na tylnej kanapie.

Naprawa fotela ze skóry Alfa Romeo

Naprawa fotela ze skóry Alfa Romeo - uszkodzony bok. Typowe uszkodzenie boku oparcia od fotela ze skóry kierowcy. W tym przypadku mamy do czynienia z uszkodzeniem boczku skóry od ALFA ROMEO. Powodem uszkodzenia było ocieranie pasem bezpieczeństwa.