Wyciszanie wnętrza samochodu elektrycznego

Wyciszanie wnętrza samochodu elektrycznego
Problem:
stukanie i skrzypienie elementów plastikowych w drzwiach pasażera
Rodzaj materiału:
elementy plastikowe
Zastosowane rozwiązania:
Diagnostyka i usuwanie skrzypienia, stukania w samochodzie elektrycznym Tesla. Problem to stukanie i skrzypienie elementów plastikowych w drzwiach pasażera. Po zdemontowaniu boczku drzwi zauważyliśmy luźne elementy, słabo dopasowane i słabo zgrzane. Wystarczyło dopasować elementy i odpowiednio dogrzać punkty łączeń. Problem został rozwiązany.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
 
logo wmeble serwis
Zobacz także

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wygłuszenie podłogi w samochodzie GMC

Samochód marki GMC. W związku z potężnym silnikiem i sporym hałasem wewnątrz pojazdu klient zdecydował o wygłuszeniu podłogi i wnętrza matą butylową. Dodatkowo wymieniliśmy wykładzinę której właściwie nie było. Po wygłuszeniu pojazdu i wymianie wykładziny szoferka jest sporo przyjemniejsza i wizualnie i akustycznie.