Referencje

Renowacja tapicerki skórzanej AlfaRomeo GTV 3.0 V6 24V - opinia

W końcu odebrałem nowe wnętrze do gtv. Po profesjonalnej renowacji i choć wydawały się prawie idealne po kupnie, dopiero przejrzałem na oczy jak odebrałem je z rąk fachowca, którego mogę polecić każdemu kto ma jakieś problemy z skórzanym wnętrzem. Renowacja wykonana łącznie z grawerowaniem na skórze...pasjonata tego co robi, bo tylko wtedy widać pożądane efekty jak ktoś lubi swoją pracę. Firma Wmeble-serwis z Poznania terminy ma dość długie, ale to tylko dobrze o niej świadczy. Z czystym sumieniem polecam każdemu co lubi dobrze wykonaną prace.

Renowacja tapicerki skórzanej w mojej AlfaRomeo GTV 3.0 V6 24V obejmowała wszystko łącznie z boczkami na drzwi. Wszystko było na nowo barwione, ze względu na delikatne uszkodzenia w zagięciach, pęknięcia farby na przednich fotelach, które wyszły po czyszczeniu skóry, tył był ok ale żeby całość była równie świeża został zrobiony cały komplet.

Kolor skóry dobrany według oryginału, gwarancja rok, ale jak zapewnia mnie firma Wmeble-serwis jeszcze po tym okresie mam się dłuuuugo nie zgłaszać – zobaczymy. Jak na razie jestem zachwycony, szczena mi opadła jak je zobaczyłem na żywo.

Skóra oczywiście barwiona nadającymi się do tego farbami garbarskimi, a nie spirytusowymi, widziałem na miejscu we warsztacie kilka foteli zrobionymi, a raczej spartolonymi w innych zakładach, które potem przyjeżdżają do Wmeble-serwis, robione właśnie barwnikami spirytusowymi, które można kupić za kilka złotych na aukcjach, wszystko z nich złaziło, a skóra w dotyku zachowywała się bardziej jak karton niż skóra.

Ze skórami można w tej chwili zrobić bardzo wiele. Skóra po takiej renowacji jest po prostu jak nowa. Jeżeli masz ładne wnętrze na pewno warto zainwestować w te fotele ze skóry by doprowadzić do stanu idealnego.

Opinia na podstawie wypowiedzi klienta na forum.alfaholicy.org

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czy opłaca się renowacja skóry w samochodzie?

Szukając samochodu z tapicerką skórzaną miałem problem, czy kupić tańszy z gorszą tapicerką skórzaną czy może dopłacić i kupić z lepszą skórą. Po konsultacji z Panem Waldkiem dowiedziałem się, że lepsza skóra w droższym aucie może być już po renowacji często nieudolnej.

Paweł, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Jasne plamy na fotelu ze skóry

Na siedziskach mojego zestawu skórzanego zaczęły pojawiać się jasne plamy dowiedziałem się, że konieczna jest renowacja mojego zestawu mebli. Zleciłem wykonanie naprawy firmie wmeble i nie było żadnego problemu, że warsztat jest w Poznaniu a meble w Warszawie. Renowacja skóry przeprowadzona w najwyższej jakości.

Henryk, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Mocno popękana i zniszczona skóra

Skóra w moim samochodzie była mocno popękana i zniszczona. Zleciłem naprawę w firmie wmeble serwis. Mając tylko nadzieję, że będzie dobrze. Po odbiorze byłem pewien, że dobrze zrobiłem. Żadnych pęknięć, skóra jak nowa. Pełna profeska.

Witold, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa i czyszczenie skóry Wrocław

Sprzedałem zestaw wypoczynkowy ze skóry dwu tonowej lub patynowanej klientowi z Wrocławia. Po kilku dniach zadzwonił, że z kolorem na skórze coś się dzieje. Zadzwoniłem do Pana Waldka, którego poznałem jakiś czas temu w trakcie czyszczenia w/w zestawu skórzanego. Przedstawiłem sytuację i poprosiłem o opinię. Pan Waldek pojechał do Wrocławia i sprawdził skórę. Okazało się, że klient użył do czyszczenia zbyt ostrego preparatu co spowodowało uszkodzenie skóry. Pan Waldek dogadał się z klientem odebrał meble do naprawy. Po naprawie skór dostałem informację od klienta z Wrocławia, że bardzo przeprasza i dziękuje za podesłanie serwisu wmeble-serwis.

Wincent, Wrocław

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa skóry w samochodzie

Jestem posiadaczem zabytkowego mercedesa z uszkodzoną skóra na fotelach i kierownicy. Właściciel firmy nie chciał naprawiać skóry na kierownicy twierdząc, że taniej będzie obszyć na nowo. Ale udało się przekonać właściciela. Po kilku godzinach samochód był gotowy naprawa skóry w samochodzie wypadła super.

Józef, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie skóry z zamszu

Moim problemem była plama na kurtce z skóry zamszowej. Nie wiedziałem jak mam się za to zabrać. Po kontakcie z firmą wmeble dowiedziałem się co mam zrobić. Porada zadziałała, wystarczyło wyczesać skórę sztywną szczotką. Dzięki za poradę i pozdrawiam.

Wincent, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie wypoczynku skórzanego

Kilka dni temu zadzwoniłam do firmy wmeble-serwis z prośbą o wyczyszczenie wypoczynku skórzanego. Po wyczyszczeniu nie mogłam uwierzyć, że maja kanapa jest tak brudna, cały brud pozostał na gąbkach używanych do czyszczenia. Serwisant po wyczyszczeniu zakonserwował odpowiednio skórę. Efekt jest porażający - skóra czysta i przyjemna w dotyku. Ponadto serwisant bardzo miły i prace przeprowadzono bardzo czysto. Polecam usługi tej firmy tanio nie było, ale warto.

Barbara, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie skóry naturalnej i sztucznej

Czytając opinie w Internecie na temat czyszczenia skór dostawałem oczopląsu i nic z tego nie wynikało. Zapraszam do kontaktu z Panem Waldkiem jest to właściciel firmy wmeble-serwis. Pan Waldek wytłumaczył mi co to jest skóra naturalna a co jest skórą sztuczną. Poradził mi czym czyścić i jak konserwować. Po rozmowie okazało się, że moja skóra na meblu to nubuk i czyszczenie nie jest proste i trzeba używać specjalnych środków do skór typu nubuk. Polecam kontakt z firmą wmeble.

Hieronim, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Plamy na kanapie ze skóry

Po spotkaniu rodzinnym została mi pamiątka, w postaci plamy od spodni na kanapie. Na szczęście zanim wziąłem do ręki chemie domową to zajrzałem do Internetu. Znalazłem adres firmy wmeble-serwis i zadałem pytanie co zrobić? Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź, że domowym sposobem mogę tylko pogorszyć sprawę i dokładnie wytłumaczono co trzeba zrobić. Cieszę się, że są firmy, które nie pobierają opłat za porady. Pozdrawiam.

Paweł, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Renowacja skóry samochodowej mercedesa

Jestem szczęśliwym posiadaczem zabytkowego mercedesa. Ale skóra niestety była w opłakanym stanie. Pan Waldek którego polecił mi znajomy powiedział, że da się zrobić ale trzeba przeprowadzić pełną renowację. Zgodziłem się choć gdyby nie opinia znajomego to dał bym do tapicera. Po odbiorze nie mogłem uwierzyć, naprawdę dobrze odrestaurowana skóra w samochodzie.

Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Renowacja skórzanej tapicerki

Kupiliśmy mieszkanie z meblami skórzanymi wydawało się, że są super lecz po jakimś czasie zaczęła farbować odzież. Skontaktowaliśmy się z Panem Waldkiem właścicielem firmy wmeble-serwis, który przyjechał i stwierdził, że ktoś chciał przeprowadzić renowację za pomocą pasty koloryzującej. Niestety meble musiały pojechać do warsztatu w którym została przeprowadzona ponowna renowacja tym razem profesjonalnymi środkami do przeprowadzania renowacji na skórze. Po przeprowadzonej renowacji nic nie farbuje i kanapa wygląda jak nowa.

Tomasz, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa pękniętej skóry

Problem z moim meblem polegał na pękniętej skórze na siedzisku i podłokietniku. Po poszukiwaniach w Internecie znalazłem firmę wmeble. Dogadałem termin wizyty i koszt naprawy. Serwis przyjechał potwierdził cenę i zabrali kanapę do naprawy. Po kilku dniach przywieziono kanapę i miałem problem z dojrzeniem w którym miejscu było pęknięcie skóry. Było pęknięcie skóry i niema pęknięcia skóry.

Józef, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa skóry Wrocław

Moim problemem była uszkodzona skóra na siedzisku kanapy. Szukając firm zajmujących się naprawą skór znalazłem kilka i najbardziej przypadła mi do gustu firma z Poznania wmeble-serwis. Zadzwoniłem i przedstawiłem sytuację mebla a na koniec pozostawiłem informację, że jestem z Wrocławia. Na szczęście nie było problemu okazało się, że jeżdżą do Wrocławia. Serwis przyjechał w umówiony dzień i godzinę. Skóra na kanapie została naprawiona, i jeszcze wyczyszczona. Super wyszło. Pozdrowienia dla Pana Waldka spoko gość.

Mirek, Wrocław

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa skóry samochodowej

Jakiś czas temu kupiłem mini coopera. Niestety uszkodzony fotel nie dawał mi spokoju. Skóra na oparciu była dość mocno uszkodzona. Znalazłem firmę za poznaniem i pojechałem na oględziny rozmowa przestała się kleić gdy powiedziałem właścicielowi, że musi to wyglądać jak nowe. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie. W końcu znalazłem firmę w Poznaniu na Perzyckiej 14, która również zajmuje się tapicerką skórzaną w samochodach. Pan odpowiednio obejrzał skórę i spytał czy ma naprawić uszkodzenie czy dodatkowo uzyskać oryginalny kolor. Naprawdę zdziwiłem się gdy pokazano mi, że skóra w tym aucie była naprawiana lecz źle dobrano kolor i połysk. Naprawdę byłem zdenerwowany, właściciel firmy zapewnił mnie, że z naprawy skóry w samochodzie będę zadowolony a nałożenie koloru i uzyskanie odpowiedniego połysku czy też matu to pracochłonny etap ale do zrobienia. Trwało to trzy dni, myślami byłem na Perzyckiej. Po trzech dniach dostaję wiadomość auto gotowe do odbioru. Przyjechałem i naprawdę zdziwienie mnie ogarnęło. Skóra naprawdę wyglądała jak nowa nie wierzyłem, że będzie super ale jest. Dodatkowo wyprano podłogę i zakonserwowano skórę. Praca wykonana na skórze w samochodzie godna polecenia.

Artur, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie skóry zamszowej

Miałam problem z czyszczeniem skóry zamszowej. Wiedziałam, że mam drogą i wymagającą skórę na kanapie, ale żadnego pojęcia jak się za nią wziąć. Dowiedziałam się, że skóra zamszowa to skóra nubukowa. No i następny problem na wszystkich płynach, preparatach ogólnodostępnych, małym druczkiem napisano nie stosować do skór zamszowych i nubukowych.

Postanowiłam zaczerpnąć wiedzy u fachowca. Skontaktowałam się z Panem Waldkiem, który wytłumaczył jak należy postępować z skórą nubukową. Polecił odpowiedni preparat i problem się rozwiązał. Skóra niczym nowa. Cieszę się, że Pan Waldek dobrze doradził i wytłumaczył dokładnie co to jest skóra zamszowa, nubukowa.

Joanna, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie mebli skórzanych

Od kilku dni przygotowuję się do wyczyszczenia mebli skórzanych. Wiadomości na ten temat są bardzo ogólne i mało precyzyjne. Zadzwoniłem do firmy wmeble-serwis i udzielono mi wyczerpującej informacji na temat czyszczenia. Zakupiłem odpowiednie preparaty i faktycznie po wyczyszczeniu meble wyglądają jak nowe.

Janek, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie skóry naturalnej

Pół roku temu kupiłam kanapę skórzaną. W sklepie poinformowano mnie, że jest to skóra naturalna i powinna być co pół roku konserwowana. No i od tygodnia zastanawiam się co zrobić ponieważ skóra naturalna to mocno ogólna nazwa. Okazuje się, że można kupić wiele środków do skór naturalnych i każdy jest jeszcze lepszy, a producent zabezpiecza się wpisem, że należy zrobić próbę przed czyszczeniem na mało widocznym miejscu. Środki kosztują od 30 do nawet 250zł.

Zastanawiałam się ile tych środków będę musiała kupić zanim trafię na właściwy. Fajnie, że trafiłam na samochód firmowy wmeble-serwis, zaczepiłam kierowcę i wypytałam o szczegóły. Okazało się, że jest to właściciel firmy, który udzielił mi wyczerpujących informacji i doradził jakich środków używać. Okazało się, że przed konserwacją należy dobrze wyczyścić skórę by nie zakonserwować brudu. Człowiek ma pojęcie o tym co mówi i robi polecam kontakt.

Olga, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie skóry - domowe sposoby

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do sposobu czyszczenia skór domowym sposobem to skontaktujcie się z firmą wmeble-serwis. Pan, który zemną rozmawiał dokładnie wytłumaczył w jaki sposób i jakimi płynami należy czyścić skórę. Dobrze, że nie zaczęłam myć skóry w sposób, który opisała pewna gazeta…. szare mydło i ciepła woda. Widziałam na zdjęciach efekt mydła i wody. Masakra.

Beata, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa przetartej skóry - jasne ecru

Bardzo dziękuję za super podejście do mojej sytuacji. Od trzech miesięcy jesteśmy w posiadaniu pięknego zestawu mebli skórzanych- jasne ecru, który uległ uszkodzeniu przetarta skóra, według serwisu mechanicznemu, czyli – my – celowo – uszkodziliśmy - skórę. Serwis na podstawie przesłanych zdjęć reklamacje odrzucił, pomimo próśb serwis nie dotarł. Znaleźliśmy firmę na szczęście w Poznaniu, która przyjechała i naprawiła przetartą skórę.
Pan mieszał farbę do skór dość długo, ale efekt był imponujący żadnej różnicy w kolorze. Skóra naprawdę super naprawiona, żadnego śladu. Jeszcze raz dziękujemy.

Adamczewscy, Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Profesjonalna naprawa uszkodzonej skóry samochodowej

Jestem posiadaczem PORSCHE. Uszkodzeniu uległa szyba czołowa, która z kolei uszkodziła deskę skórzaną na podszybiu i skórzany boczek drzwi. Za nową deskę w serwisie PORSCHE zawołali krocie, postanowiłem znaleźć firmę, która profesjonalnie naprawiła by uszkodzone skóry. Po zrobieniu rozeznania na rynku wybrałem trzy firmy, zaryzykowałem z firmą WMEBLE-serwis wysyłając im najpierw uszkodzony boczek drzwi. Naprawa na skórze była przeprowadzona tak profesjonalnie, że zleciłem pełną renowację całego środka skórzanego. Skóra wygląda jak nowa i jest super w dotyku. Jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że zaoszczędziłem sporo pieniędzy.

Robert W., Warszawa

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Fotel ze skóry do naprawy

Mieszkam w Berlinie i jakiś czas temu wysłałem mój ulubiony fotel ze skóry do naprawy w Poznaniu. Firma WMEBLE-serwis profesjonalnie naprawiła pęknięcia, wytarcia i ubytki skóry. Fotel odesłali kurierem i dołączyli do fotela firmowe preparaty czyszczące i konserwujące. Nie miałem przyjemności poznać firmy osobiście ale pozdrawiam.

Gerard D., Berlin

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Czyszczenie skóry samochodowej

Kupiłem w Niemczech piękne AUDI A6 z 2013 roku z maksymalnym wyposażeniem i z tapicerką skórzaną robioną na zamówienie. Zleciłem transport samochodu firmie, która się tym zajmuje - myśląc , że samochód dostanę w idealnym stanie tym bardziej, że firma sporo zażądała za transport z Niemiec. I jakie było moje rozczarowanie gdy samochód, który miał być przywieziony na specjalnej ponoć lawecie przyjechał na kołach. Auto było brudne no ale cóż po zrobieniu ponad 1000 km miało prawo być brudne. Ale to było nic ……

Człowiek, który odbierał samochód włożył na tylną kanapę komplet pięknych felg aluminiowych…… z oponami, skóra moim zdaniem uszkodzona nie odwracalnie. Za transport nie zapłaciłem ale zostałem z problemem żadna myjnia i mało tego żaden fachowiec nie chciał się podjąć naprawy twierdząc , że skóra zbyt delikatna, że tego się nie da naprawić itd Do momentu gdzie dostałem nr . telefonu z firmy Ottimo z informacją, że jeżeli w firmie WMEBLE-serwis tego nie naprawią to tylko bardzo kosztowna wymiana. Zadzwoniłem i jeszcze tego samego dnia pojechałem do Poznania na oględziny. Szef firmy Pan Waldek wyjaśnił, że skóra w samochodzie to anilina bardzo wymagająca skóra naprawa również wymagająca ponieważ skóra jest wentylowana i otworki wentylacji są w kształcie karo w kolorze czarnym a skóra jest jasno szara. Wyczyszczenie śladów opon jakąkolwiek chemią nic by nie dało a tylko mogło by pogorszyć uszkodzenia. Pan Waldek najpierw zademonstrował jak musi być naprawiona skóra. Przygotował odpowiednią farbę do tego typu skóry po czym z zegarmistrzowską precyzją zaczął nakładać farbę pomiędzy otworkami mikro pędzelkiem sam mówił, że to pędzelek z sierści wiewiórki. Po kilku dniach odebrałem tylną kanapę po renowacji. Po prostu mistrzostwo świata żadnego śladu kolor farby dobrany idealnie mało tego byłem pewien, że malowane miejsce będzie matowe, ale Pan Waldek oprócz super dobranego koloru jeszcze lepiej dobrał wybłyszczenie nie wspominając o mozolnej pracy . Jestem Bardzo wdzięczny za profesjonalną naprawę skóry i dlatego postanowiłem napisać tę opinię. Życzę Panu Waldkowi samych sukcesów pozdrawiam.

Olaf R., Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa uszkodzonej skóry + czyszczenie i zabezpieczenie

Kilka lat temu kupiłam super zestaw mebli skórzanych firmy WECO w salonie WIK w Warszawie. Na początku już miałam reklamację myślę masakra przyjedzie facet i będzie mi udowadniał, że to moja wina. Po czym przyjechał serwisant firmowy i bez zbędnych słów naprawił uszkodzoną skórę i jeszcze dodał w ramach przeprosin płyny do czyszczenia i zabezpieczenia skór. Minęło dokładnie 14 lat i rozdarłam siedzisko, pomyślałam, że mogłam wziąć nr telefonu do serwisanta, niestety firma Weco upadła kilka lat temu i serwisu nie ma. Znalazłam w Internecie serwis skór w Poznaniu. Zadzwoniłam i dowiedziałam się, że obsługują Mazowieckie i Łódzkie. Poprosiłam o przyjazd serwisu i naprawę mebla. Po przybyciu serwisu okazało się, że to ten sam Pan, który był u nas kilka lat temu. Skóra naprawiona, ja zadowolona i nr telefony przypisany do mebla.

Kasia F., Warszawa

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Renowacji kompletu wypoczynkowego ze skóry

Muszę przyznać, że po przeprowadzonej renowacji mojego kompletu wypoczynkowego byłam mile zaskoczona. Mimo, że meble były zabrane do Poznania nie dopłaciłam ani grosza za transport z i do Łodzi. Fajnie mają to zorganizowane. A jeszcze otrzymałam zestaw preparatów do czyszczenia. Miłe zaskoczenie.

Olga D., Łódź

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa - uszkodzenia skóry i całego mebla

Dawno nie miałem do czynienie z tak profesjonalną i uczciwą firmą. Przesłałem zdjęcia uszkodzonych skór i całego mebla. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź, że uszkodzenia skóry i całego mebla są tak liczne, że naprawa musiała by polegać na wymianie całych skór. Znalazłem tapicera wymienił pokrowce skórzane na nowe a firmie wmeble-serwis jestem wdzięczny, że nie naciągnęła mnie na kosztowną naprawę mebla.

Olek W., Dąbrówka k. Poznania

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Naprawa zafarbowanego siedziska ze skóry - po imprezie

Serdecznie pozdrawiam. Moim problemem było zafarbowane siedzisko po imprezie niekoniecznie rodzinnej. Pan Waldemar zareagował natychmiast i udało się usunąć zafarbowanie od dżinsu. Muszę przyznać że nie tylko skórę na fotelu uratował. Pozdrawiam

Renata R., Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Renowacja zniszczonych, popękanych mebli ze skóry

Kilka tygodni temu zleciłem pełną renowację mebli w firmie WMEBLE-serwis. Miałem mieszane uczucia ponieważ meble, które oddawałem były naprawdę zniszczone: skóra popękana i w kilku miejscach przetarta. Pan Waldek, który odbierał meble zapewnił mnie, że będę zadowolony- nie zawiódł mnie. Meble wróciły w idealnym stanie. Polecam tą firmę

Jan T., Poznań

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Ostatnie realizacje

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.