Tapicer samochodowy

Szukasz tapicera samochodowego? Potrzebujesz naprawić uszkodzenia tapicerki ze skóry lub materiału w Twoim aucie, nie działa mata grzewcza w fotelu, a może masz uszkodzony plastik wewnątrz samochodu?

Nasz warsztat mieści się w Luboniu ul. 11 listopada 80 - bardzo dobry i szybki dojazd z węzła autostrady A2 Poznań Komorniki.

Zobacz zakres naszych usług:

Tapicerki skórzane

W naszym warsztacie naprawiamy drobne uszkodzenia jak i przeprowadzamy pełne renowacje powłok skórzanych. Czyścimy, konserwujemy i zabezpieczamy nowe tapicerki skórzane. Przeprowadzamy również wymiany tapicerskie całych poszyć i poszczególnych uszkodzonych elementów.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Tapicer samochodowy Poznań Luboń

Tapicerki materiałowe

W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy tkanin, wymianę poszczególnych uszkodzonych elementów jak i kompleksowe wymiany tapicerek.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Tapicerki skóro podobne

W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy materiału skóro podobnego, wymianę poszczególnych elementów jak i kompleksowe wymiany tapicerek.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Elementy plastikowe

Wprowadziliśmy serwis elementów plastikowych. Przeprowadzamy spawanie i zszywanie elementów plastikowych. Nakładamy nowe powłoki na elementy powlekane - gumowane. Nakładamy lakier na elementy uszkodzone zarysowane lub wytarte.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Elektryka i mechanika foteli

Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawy lub wymiany mat grzewczych.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Ostatnie realizacje

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.