Nieprawidłowo przeprowadzona renowacja skóry. Jak wybrać dobrego fachowca?

Często do naszego warsztatu trafiają meble ze skóry po nieprawidłowo przeprowadzonych naprawach. Klienci bardzo często wybierają tańszą wersje renowacji skóry co skutkuje wydaniem kolejnych często nie małych pieniędzy.

Przestrzegam przed pseudo firmami w szczególności z Warszawy oferujących tanie naprawy i renowacje mebli ze skóry. Przed wyborem firmy sprawdźmy jej wiarygodność, czy zdjęcia na stronie internetowej nie zostały przerobione lub ukradzione z innej firmy.

Dobrze by firma oferująca naprawy mebli ze skóry miała warsztat do którego można przyjechać i zobaczyć naprawy na własne oczy. Do nas można zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego co Was interesuje. Zapraszam także do warsztatu w Poznaniu, w którym mogę pokazać na czym polegają naprawy mebli ze skóry. Nie mamy nic do ukrycia więc zapraszamy.

Referencje, Opinie wmeble-serwis.pl

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.