Naprawa lica skóry podłokietnika w fotelu

Naprawa lica skóry podłokietnika w fotelu
Problem:
Uszkodzone lico skóry podłokietnika w fotelu
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana - skóra naturalna
Zastosowane rozwiązania:
Naprawa podłokietnika w fotelu ze skóry. Uszkodzeniu uległo lico skóry na podłokietniku. Powodem uszkodzenia była nadmierna eksploatacja (odstawianie gorących napojów). Pamiętać musimy, że skóra nie lubi wysokich temperatur a zbyt wysokie temperatury punktowo mogą uszkodzić skórę bezpowrotnie. W tym przypadku odparzyło się lico skóry. Naprawa polegała na oczyszczeniu podłokietnika z resztek farb i podkładów a następnie przeprowadzono pełna renowację podłokietnika. Nałożony został podkład, farba do skór – garbarska przygotowana odpowiednio do oryginalnego koloru skóry i na koniec lakier powłokowy by chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi.
Miejsce naprawy:
Poznań
Zobacz także

Renowacja podłokietnika ze skóry

Renowacja podłokietnika ze skóry. Naprawa skóry- Pełna renowacja podłokietnika w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Miejsce przeprowadzenia naprawy warsztat w Poznaniu.

Renowacja podłokietnika w Audi

Renowacja podłokietnika w Audi. Uszkodzeniu uległa skóra, która była w niewłaściwy sposób czyszczona. Właściciel używał wosków, które pod wpływem czynników atmosferycznych (słońce, temperatura, wilgoć) niszczą skórę.

Naprawa podłokietników skórzanych

Naprawa podłokietników skórzanych. Podłokietniki naszych mebli ze skóry są najbardziej narażone na uszkodzenia. Pamiętać należy o stosowaniu odpowiednich preparatów do czyszczenia i zabezpieczenia skóry.

Naprawa podłokietników w fotelu skórzanym

Naprawa podłokietników w fotelu skórzanym. Uszkodzenie skóry było spowodowane normalnym użytkowaniem. Skóra mocno zareagowała na ludzki pot z dłoni. Naprawa polegała na wytrawieniu i odtłuszczeniu skóry.

Renowacja wytartego podłokietnika ze skóry

Renowacja wytartego podłokietnika ze skóry. Często zadawane pytanie przez klientów „dlaczego podłokietnik ze skóry jest tak popękany – zniszczony, a reszta mebla wygląda ok”. Tego typu uszkodzenia skóry są spowodowane nadmiernym i złym użytkowaniem mebla - co to znaczy?