Naprawa skóry

Naprawa skóry zazwyczaj przeprowadzamy w naszym warsztacie w Luboniu k. Poznania, lecz wiele drobnych reperacji możemy dokonać także na miejscu w domu u klienta.

Naprawy skóry - warto wiedzieć:

Częstym uszkodzeniem skóry, które zazwyczaj jesteśmy w stanie naprawić na miejscu jest drobne zarysowanie licówki przez zwierzęta, napy od spodni, spinki itp.

Naprawa skóry w przypadku takiego uszkodzenia nie musi być kosztowna i skomplikowana. Wszystkie prace powinny być przeprowadzane przez specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Produkty Fenice Ottimo rekomendowane do naprawy skóry to te same produkty, które są stosowane w garbarniach na całym świecie w cyklu produkcyjnym skór samochodowych i skór meblowych.

Gwarantuje to doskonałe właściwości produktów, a naprawiane elementy skóry spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe.

Z całą pewnością można powiedzieć, iż Fenice Ottimo dostarcza tylko oryginalne „części zamienne” a naprawy skóry wykonywane według właściwych technologii przywracają skórze jej pierwotny wygląd.

Naprawa skóry tylko u nas, dlaczego?

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zobacz nasze realizacje
Jakość
Stosujemy chemię garbarską włoskiej firmy Fenice Ottimo.
Gwarancja
Na wszystkie nasze usługi dajemy pełną gwarancję.
Mobilność
Posiadamy specjalistyczny transport. Obsługujemy obszar około 150km od Poznania. Na terenie miasta Poznania i okolic oferujemy bezpłatny transport.

Naprawa skóry

Zobacz także

Naprawa skóry dwutonowej

Naprawa skóry dwutonowej. Wytarta skóra dwutonowa. Wyraźnie widoczne przebarwienia koloru skóry na siedzisku. Naprawa polegała na usunięciu reszty farby drugiego tonu, nałożeniu odpowiedniego preparatu wiążącego, przygotowanie odpowiedniego koloru farby do renowacji skór.

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej

Naprawa skóry wentylowanej - dziurkowanej - Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Uszkodzeniu uległa skóra wentylowana na boku oparcia tylnej kanapy. Powodem uszkodzenia było przewożenie nie zabezpieczonego towaru na tylnej kanapie.

Naprawa skóry zafarbowanej spodniami

Naprawa skóry- zafarbowanie spodniami lub inną odzieżą farbującą. I w tym przypadku skończyło się na przeprowadzeniu pełnej renowacji skóry typu pigmentowanej.

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon

Naprawa skóry - usuniecie śladów opon. Uszkodzenie było spowodowane złym transportowaniem opon zimowych. Zabrudzenia skóry oponami są jednymi z najgorszych do usunięcia. Na oponach jest mnóstwo brudu tłuszczu benzyn i tego wszystkiego co znajduje się na asfalcie.

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.