O firmie

Wmeble serwis to firma działająca od ponad dwudziestu lat w branży renowacji tapicerek skórzanych.

WMEBLE SERWIS Poznań-Luboń to rekomendowana firma zajmująca się naprawami oraz konserwacją tapicerek skórzanych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują: czyszczenie, naprawa, renowacja i konserwacja tapicerek skórzanych. Od kilku lat zajmujemy się również wymianą i naprawą tapicerek samochodowych oraz naprawą i malowaniem plastikowych elementów w samochodach.

Wszystkich zainteresowanych usługami firmy WMEBLE SERWIS Poznań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań. Wspólnie zaplanujemy naprawę i konserwację Twoich mebli ze skóry i skórzanych tapicerek, również w samochodzie.


Naszym klientom gwarantujemy transport, wysoką jakoś naprawy, terminowość oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Renowacja skóry - WMEBLE SERWIS LUBOŃ

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.