Konserwacja skóry

Konserwacja skóry nie wpływa na kolor mebli, strukturę wzoru skóry oraz jej stopnia połysku. Technologi firmy Fenice Italia - OTTIMO Systems opieraja się na najwyższej jakości i innowacyjności.

Konserwacja skóry warto wiedzieć:

Konserwację skóry wykonuje się zawsze po czyszczeniu lub po przeprowadzonych naprawach na licówce.

Właściwa konserwacja zabezpiecza skórę przed zaplamieniem przez odzież, wino, czekoladę itp. Konserwując skórę mamy pewność, że zabrudzenia będzie można łatwo usunąć.

Pamiętać jednak należy aby czyszczenie i konserwację skóry przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku odpowiednimi preparatami.

Po wykonanej konserwacji skóra jest przyjemna w dotyku i możemy cieszyć się jej świeżością na meblu oraz w samochodzie przez długi czas.

Konserwacja skóry tylko u nas, dlaczego?

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zobacz nasze realizacje
Jakość
Stosujemy chemię garbarską włoskiej firmy Fenice Ottimo.
Gwarancja
Na wszystkie nasze usługi dajemy pełną gwarancję.
Mobilność
Posiadamy specjalistyczny transport. Obsługujemy obszar około 150km od Poznania. Na terenie miasta Poznania i okolic oferujemy bezpłatny transport.

Konserwacja skóry

Jak często należy konserwować meble ze skóry?

Ważne jest, aby meble ze skóry zabezpieczyć (zakonserwować) zaraz po zakupie. W Polsce niewiele jest firm, które konserwują meble już na etapie produkcyjnym, dlatego pierwsza konserwacja (zabezpieczanie powierzchniowe) należy wykonać jak tylko meble dotrą do Państwa domów i mieszkań.

Firma OTTIMO Systems zaleca czyszczenie i zabezpieczanie mebli skórzanych, co najmniej 2 razy do roku i nie częściej, niż co kwartał. W międzyczasie zalecamy odkurzanie mebli odkurzaczem z miękką szczoteczką, specjalnie do tego przeznaczoną.

Zobacz także

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym. Przeprowadzenie pełnej renowacji skóry w kolorze piaskowym, beżowym. Całość po naprawie konserwujemy specjalnym preparatem do zabezpieczania skóry.

Ostatnie realizacje

Naprawa, regulacja tylnego fotela z funkcją spania

Naprawa regulacji tylnego fotela z funkcją spania w mercedesie typu camper zakończyła się sukcesem. Dzięki rozebraniu mechanizmu i ustawieniu przekładni w odpowiedniej pozycji udało się naprawić problem nierównego rozkładania powierzchni spania. Fotel działa teraz prawidłowo i zapewnia użytkownikom równomierną powierzchnię do spania podczas podróży.

Wyciszanie wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup

Wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup. Proces wyciszania wnętrza samochodu Chevrolet C10 Pickup jest skomplikowany, ale może znacznie poprawić komfort jazdy poprzez zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji.

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Wygłuszenie wnętrza Toyota Land Cruiser

Aby wyciszyć nadwozie i nadkola w samochodzie marki Toyota Land Cruiser, należy przeprowadzić kilka działań. Po pierwsze, można zastosować materiały wyciszające, takie jak maty akustyczne, pianki, izolatory wibracji i gumowe uszczelki.

Wyciszenie wnętrza Tesli

Dziwne dźwięki słupka B w samochodzie Tesla. Problem pojawia się tylko w przypadku gdy w samochodzie nie znajduje się pasażer.