Konserwacja skóry

Konserwacja skóry nie wpływa na kolor mebli, strukturę wzoru skóry oraz jej stopnia połysku. Technologi firmy Fenice Italia - OTTIMO Systems opieraja się na najwyższej jakości i innowacyjności.

Konserwacja skóry warto wiedzieć:

Konserwację skóry wykonuje się zawsze po czyszczeniu lub po przeprowadzonych naprawach na licówce.

Właściwa konserwacja zabezpiecza skórę przed zaplamieniem przez odzież, wino, czekoladę itp. Konserwując skórę mamy pewność, że zabrudzenia będzie można łatwo usunąć.

Pamiętać jednak należy aby czyszczenie i konserwację skóry przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku odpowiednimi preparatami.

Po wykonanej konserwacji skóra jest przyjemna w dotyku i możemy cieszyć się jej świeżością na meblu oraz w samochodzie przez długi czas.

Konserwacja skóry tylko u nas, dlaczego?

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zobacz nasze realizacje
Jakość
Stosujemy chemię garbarską włoskiej firmy Fenice Ottimo.
Gwarancja
Na wszystkie nasze usługi dajemy pełną gwarancję.
Mobilność
Posiadamy specjalistyczny transport. Obsługujemy obszar około 150km od Poznania. Na terenie miasta Poznania i okolic oferujemy bezpłatny transport.

Konserwacja skóry

Jak często należy konserwować meble ze skóry?

Ważne jest, aby meble ze skóry zabezpieczyć (zakonserwować) zaraz po zakupie. W Polsce niewiele jest firm, które konserwują meble już na etapie produkcyjnym, dlatego pierwsza konserwacja (zabezpieczanie powierzchniowe) należy wykonać jak tylko meble dotrą do Państwa domów i mieszkań.

Firma OTTIMO Systems zaleca czyszczenie i zabezpieczanie mebli skórzanych, co najmniej 2 razy do roku i nie częściej, niż co kwartał. W międzyczasie zalecamy odkurzanie mebli odkurzaczem z miękką szczoteczką, specjalnie do tego przeznaczoną.

Zobacz także

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym

Renowacja skóry w kolorze piaskowym, beżowym. Przeprowadzenie pełnej renowacji skóry w kolorze piaskowym, beżowym. Całość po naprawie konserwujemy specjalnym preparatem do zabezpieczania skóry.

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.