Tapicer samochodowy

Szukasz tapicera samochodowego? Potrzebujesz naprawić uszkodzenia tapicerki ze skóry lub materiału w Twoim aucie, nie działa mata grzewcza w fotelu, a może masz uszkodzony plastik wewnątrz samochodu?

Nasz warsztat mieści się w Luboniu ul. 11 listopada 80 - bardzo dobry i szybki dojazd z węzła autostrady A2 Poznań Komorniki.

Zobacz zakres naszych usług:

Tapicerki skórzane

W naszym warsztacie naprawiamy drobne uszkodzenia jak i przeprowadzamy pełne renowacje powłok skórzanych. Czyścimy, konserwujemy i zabezpieczamy nowe tapicerki skórzane. Przeprowadzamy również wymiany tapicerskie całych poszyć i poszczególnych uszkodzonych elementów.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Tapicer samochodowy Poznań Luboń

Tapicerki materiałowe

W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy tkanin, wymianę poszczególnych uszkodzonych elementów jak i kompleksowe wymiany tapicerek.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Tapicerki skóro podobne

W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy materiału skóro podobnego, wymianę poszczególnych elementów jak i kompleksowe wymiany tapicerek.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Elementy plastikowe

Wprowadziliśmy serwis elementów plastikowych. Przeprowadzamy spawanie i zszywanie elementów plastikowych. Nakładamy nowe powłoki na elementy powlekane - gumowane. Nakładamy lakier na elementy uszkodzone zarysowane lub wytarte.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Elektryka i mechanika foteli

Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawy lub wymiany mat grzewczych.

Zobacz ofertę i przykładowe realizacje

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.