Naprawa skóry dwutonowej

Naprawa skóry dwutonowej Poznań
Problem:
Wytarta skóra dwutonowa. Wyraźnie widoczne przebarwienia koloru skóry na siedzisku.
Rodzaj materiału:
Skóra pigmentowana dwu tonowa
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzeniu uległa wierzchnia warstwa skóry tzw. drugi ton farby. Uszkodzenie było spowodowane złym czyszczeniem i brakiem konserwacji. Naprawa polegała na usunięciu reszty farby drugiego tonu, nałożeniu odpowiedniego preparatu wiążącego, przygotowanie odpowiedniego koloru farby do renowacji skór i za pomocą aerografu centymetr po centymetrze skóra dostała swój pierwotny wygląd. Po nałożeniu farby został również położony lakier powłokowy w celu zabezpieczenia efektu dwutonowego. Lakier powłokowy przed nałożeniem został odpowiednio dopasowany pod względem wybłyszczenia.
Miejsce naprawy:
Poznań
Uwagi:
Mebel z Warszawy naprawiony w Poznaniu. Naprawa możliwa do przeprowadzenia tylko w warsztacie przez osoby odpowiednio przeszkolone. Nie polecam naprawy we własnym zakresie.
Zobacz także

Naprawa zestawu mebli - skóra dwu tonowa

Naprawa zestawu mebli tapicerowanych - skóra dwu tonowa. Naprawa tego typu skór jest bardzo trudne i w większości przypadków musimy zmywać kolor, który jest nałożony fabrycznie. Następnie uzgadniamy z klientem nowy kolor i wybłyszczenie skóry.

Uszkodzony fotel - naprawa - skóry dwutonowej

Uszkodzony fotel - naprawa - skóry dwutonowej. Często uszkodzeniu ulegają skóry dwutonowe. Uszkodzenia tego typu skóry spowodowane są złym czyszczeniem i konserwacją, ale również słabej jakości skórą.

Naprawa fotela ze skóry - pęknięcia

Naprawa fotela ze skóry - pęknięcia. Pęknięcia i zarysowania skóry, to bardzo częsty problem. W tym przypadku pęknięcia i zarysowania lica skóry były spowodowane przez zwierzęta domowe.

Naprawa spękanego siedziska fotela

Naprawa spękanego siedziska fotela. Siedzisko fotela zostało mocno spękane z powodu braku czyszczenia i konserwacji. Naprawa uszkodzeń polegała na częściowym zeszlifowaniu uszkodzeń i wypełnieniu ich płynną skórą.