Czy istnieje możliwość zmatowienia bardzo nabłyszczonej skóry?

OD czasu do czas klienci pytają, o możliwość wykonania zmatowienia skóry. Odpowiedź brzmi TAK, jako przykład przedstawiam przeprowadzoną zmianę wybłyszczenia na skórze fotela BMW.

W tym przypadku mamy do czynienia ze skórzanym fotelem samochodu marki BMW z 80 lat. Skóra w tych samochodach jest gatunkowo bardzo dobra i w większości przypadków nie powinno się jej wymieniać tylko należy poddać ją odpowiedniej renowacji.

Fotel przez wiele lat był eksploatowany i czyszczony preparatami nabłyszczającymi co niekoniecznie dobrze wygląda. Życzeniem klienta było zmatowienie skóry.

Proces ten został przeprowadzony w następujący sposób:

  1. skóra została odpowiednio wyczyszczona i odtłuszczona,
  2. następnie przeprowadzone zostały drobne naprawy uszkodzeń,
  3. kolejnym etapem było nałożenie wcześniej przygotowanej farby,
  4. na koniec nałożony został lakier powłokowy w odpowiednim wybłyszczeniu.
  5. Naprawa została przeprowadzona na wszystkich elementach skórzanych pojazdu. Zatem jeżeli posiadają Państwo meble skórzane lub fotele samochodowe, które wymagają zmatowienia, proszę o kontakt w celu przedstawienia wyceny wykonania tego typu usługi.

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.