Farba do renowacji skóry samochodowej

Farba do renowacji skóry samochodowej - jest to bardzo szeroki temat ale w skrócie postaram się przybliżyć temat.

Na rynku występują różnego rodzaju farby do skór, są farby garbarskie, wodne, spirytusowe, retuszerskie, do napraw baycastu, koloryzujące itd. Każda z tych farb ma swoje zastosowanie do odpowiedniej naprawy - renowacji. Najtańszą farbą jest farba spirytusowa, często stosowana do napraw kierownic.

Niestety często odchodzi od naprawianej powłoki i nie do końca jest to wina farby tylko złe przygotowanie powierzchni naprawianej skóry. Trzeba dysponować wiedzą z jakim problemem mamy do czynienia jaki mamy rodzaj skóry co chcemy naprawić i najważniejsze czy damy radę. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości to najlepiej zlecić naprawę profesjonalnej firmie , może się okazać, że zaoszczędzimy sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Nie polecam kupowania gotowych zestawów naprawczych bo nawet jeżeli wierzymy we własne umiejętności to kolor uzyskany na naprawianym elemencie może nas mocno rozczarować.

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.