Czyszczenie i regeneracja kierownic skórzanych

Czyszczenie i regeneracja kierownic skórzanych
Problem:
Kierownica skórzana samochodowa - czyszczenie, renowacja, regeneracja, naprawa
Rodzaj materiału:
skóra naturalna
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzenie mechaniczne kierownicy jest najczęściej zgłaszanym problemem. Uszkodzenia powstają podczas wsiadania i wysiadania z samochodu, kiedy zahaczamy metalowymi częściami kurtki o kierownicę. Inne mechaniczne powody uszkodzeń to obrączki zegarki itp. Występują również chemiczne uszkodzenia powłok skórzanych kierownic. W okresie pandemii dezynfekujemy dłonie różnymi preparatami, które przenosimy na kierownicę. Musimy pamiętać że ma to wpływ na odporność lakieru powłokowego, który zaczyna znikać. Skutkuje to często nieodwracalnymi uszkodzeniami. Chemicznym uszkodzeniem jest również wysokie ph skóry na dłoniach. W takich przypadkach należy często czyścić skórę kierownicy i zabezpieczać odpowiednimi preparatami. Naprawy skóry odbywa się tylko w warunkach warsztatowych i na zdemontowanej kierownicy odpowiednio zabezpieczając pojazd.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
Poniżej prezentujemy więcej zdjęć z prac polegających na czyszczenie, naprawie, renowacji i regeneracja kierownic skórzanych - samochody różnych marek:
Kierownica skórzana samochodowa - czyszczenie, renowacja, regeneracja, naprawa
Kierownica skórzana samochodowa - czyszczenie, renowacja, regeneracja, naprawa
Kierownica skórzana samochodowa - czyszczenie, renowacja, regeneracja, naprawa
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa kierownicy ze skóry

Naprawa kierownicy ze skóry. Wykonaliśmy renowację skóry na kierownicy - efekty prac widoczne są na załączonym zdjęciu. Naprawiamy elementy skórzane samochodowe każdego typu.

Renowacja kierownicy ze skóry

Renowacja kierownicy ze skóry. Naprawa, renowacja kierownicy ze skóry w samochodzie skoda. Mamy tu do czynienia z typowym uszkodzeniem spowodowanym przez wytarcie rękoma, nasz ludzki pot.

Naprawa skórzanej kierownicy

Naprawa skórzanej kierownicy. W tym przypadku mamy do czynienia z tanią naprawą kierownicy ze skóry farbą spirytusową. Naprawa skóry na kierownicy wymaga od renowatora ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Wytarta kierownica ze skóry w AUDI

Wytarta kierownica ze skóry w AUDI. Kolejna kierownica ze skóry tym razem od AUDI. Typowe uszkodzenie skóry na kierownicy spowodowane naszym ludzkim potem i brakiem konserwacji. Naprawa przewyższa koszt wymiany, ale pamiętać należy o tym, że mamy oryginalną skórę i szew.

Naprawa skórzanej kierownicy AUDI

Naprawa kierownicy ze skóry w samochodzie AUDI. Naprawa polegała na nałożeniu nowych powłok farby i lakieru na skórę. Na pierwszym zdjęciu widzimy próbę naprawy skórzanej kierownicy przez osobę niekompetentną.

Renowacja kierownicy od mercedesa

Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych. Skóra została oryginalna i wystarczyło nałożyć nowe powłoki. Kierownica wygląda jak nowa i idealnie pasuje do reszty odnowionego mercedesa.