Renowacja kierownicy od mercedesa

Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych
Problem:
Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana samochodowa
Zastosowane rozwiązania:

Kolejny pasjonat zlecił nam odnowienie skóry na kierownicy od mercedesa. Samochód przeszedł gruntowny remont i tylko kierownica została do odnowienia.

Większość tapicerów proponowała wymianę skóry, ale klient na szczęście się uparł na oryginał i trafił do naszego warsztatu. Skóra została oryginalna i wystarczyło nałożyć nowe powłoki. Kierownica wygląda jak nowa i idealnie pasuje do reszty odnowionego mercedesa.

Miejsce naprawy:
Poznań
Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes. Naprawa polegała na przeprowadzeniu retuszu uszkodzonego miejsca. Po naprawie fotel został polakierowany lakierem powłokowym, który zabezpieczy skóreę przed czynnikami zewnętrznymi.

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa. Uszkodzenie było spowodowane poprzez mechaniczne przetarcie skóry. Naprawa polegała na wyczyszczeniu, odtłuszczeniu miejsca naprawianego.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito. Przez wieloletnie zaniedbania uszkodzeniu uległa powłoka na skórze fotela w samochodzie Mercedes Vito. Skórzany fotel został poddany pełnej renowacji uzyskując oryginalny kolor i wybłyszczenie lakieru powłokowego.