Naprawa maty grzewczej fotela samochodowego

Naprawa maty grzewczej fotela samochodowego Poznań
Problem:
Naprawa maty grzewczej fotela samochodowego
Rodzaj materiału:
tapicerka samochodowa
Zastosowane rozwiązania:
Kolejna z nietypowych prac dla stałych klientów. Uszkodzeniu uległa mata grzewcza od mercedesa A klasy. Mata grzewcza została przerwana w trakcie wsiadania i wysiadania z samochodu. Uszkodzenie typowe dla siedzisk z podgrzewaniem bocznym. Naprawa polegała na ściągnięciu pokrowca z fotela i odszukaniu uszkodzonego miejsca. W odpowiedni sposób zlutować uszkodzony przewód grzewczy i ponownie wszystko pozakładać na swoje miejsce.
Miejsce naprawy:
Poznań
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa fotela samochodowego

Naprawa fotela samochodowego. Uszkodzeniu uległo oparcie po wystrzale poduszki. Stali klienci mogą liczyć na naprawy nietypowe. Uszkodzeniu uległo oparcie po wystrzale poduszki.

Renowacja fotela samochodowego ze skóry

Renowacja fotela samochodowego ze skóry. Naprawa skóry - Pełna renowacja siedziska w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa wnętrza fotela samochodowego ze skóry

Naprawa wnętrza fotela samochodowego ze skóry. Fotel skórzany samochodowy - oparcie zostało ponownie wyposażone w sprężyny i układ lędźwiowy, a całość skóry doprowadzona do oryginalnego wyglądu.