Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI
Problem:
Uszkodzony system powietrzny fotela AUDI
Rodzaj materiału:
fotel z systemem poduszek
Zastosowane rozwiązania:
Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.
System powietrzny fotela był uszkodzony i skończyło się na wymianie jednego wadliwego wężyka. W trakcie napraw sprawdzamy pozostałe systemy i w tym przypadku dostrzegliśmy zapchanie systemu wentylacji fotela. Wystarczyło dokładnie oczyścić i fotel wentyluje poprawnie.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
Naprawiamy fotele samochodowe w zakresie mechaniki, systemów, tapicerki skórzanej itp.
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa maty grzewczej fotela samochodowego

Naprawa maty grzewczej fotela samochodowego. Kolejna z nietypowych prac dla stałych klientów. Uszkodzeniu uległa mata grzewcza od mercedesa A klasy. Mata grzewcza została przerwana w trakcie wsiadania i wysiadania z samochodu.

Renowacja fotela samochodowego ze skóry

Renowacja fotela samochodowego ze skóry. Naprawa skóry - Pełna renowacja siedziska w samochodzie Rolls-Royce z 67r. Tego typu naprawa polega na ściągnięciu starych powłok farb, lakierów. Skóra musi być dobrze odtłuszczona i po tym procesie można nanosić nowe powłoki metodą natryskową w komorze lakierniczej.

Naprawa skórzanej kierownicy AUDI

Naprawa kierownicy ze skóry w samochodzie AUDI. Naprawa polegała na nałożeniu nowych powłok farby i lakieru na skórę. Na pierwszym zdjęciu widzimy próbę naprawy skórzanej kierownicy przez osobę niekompetentną.