Naprawa, renowacja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Naprawa, renowacja konsoli środkowej Mercedesa CLK
Problem:
Naprawa, renowacja plastikowej konsoli środkowej Mercedesa CLK
Rodzaj materiału:
plastik ABS
Zastosowane rozwiązania:
Do naprawy dostarczono konsolę środkową Mercedesa CLK. Uszkodzenia powłok plastikowych elementów w tym modelu są często spotykane. Naprawa polegała na usunięciu pozostałej powłoki i nałożeniu nowej odpowiednio przygotowanej pod względem koloru i wybłyszczenia. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Chemia i powłoki, które nakładane są na elementy plastikowe przygotowywane są w zależności od rodzaju plastiku, ma to ogromne znaczenie na wytrzymałość powłok. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
logo wmeble serwis
Zobacz także

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych - plastiku. W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku.

Renowacja kierownicy ze skóry

Renowacja kierownicy ze skóry. Naprawa, renowacja kierownicy ze skóry w samochodzie skoda. Mamy tu do czynienia z typowym uszkodzeniem spowodowanym przez wytarcie rękoma, nasz ludzki pot.

Uszkodzenie boku oparcia od fotela kierowcy

Uszkodzenie boku oparcia od fotela skórzanego kierowcy. Typowe uszkodzenie boku oparcia od skórzanego fotela kierowcy. W tym przypadku mamy do czynienia z uszkodzeniem boczku fotela ze skóry od BMW. Powodem uszkodzenia skóry było ocieranie pasem bezpieczeństwa.

Wytarta kierownica ze skóry w AUDI

Wytarta kierownica ze skóry w AUDI. Kolejna kierownica ze skóry tym razem od AUDI. Typowe uszkodzenie skóry na kierownicy spowodowane naszym ludzkim potem i brakiem konserwacji. Naprawa przewyższa koszt wymiany, ale pamiętać należy o tym, że mamy oryginalną skórę i szew.