Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych

Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych
Problem:
Regeneracja i naprawa elementów z tworzyw sztucznych.
Rodzaj materiału:
plastik
Zastosowane rozwiązania:
W trakcie przeprowadzania renowacji, naprawy tapicerek samochodowych mamy również do czynienia z uszkodzonymi elementami z tworzyw sztucznych – plastiku. Często są to pęknięcia, złamania, ale najczęściej mamy do czynienia ze zmianą koloru, zarysowaniem i schodząca powłoką – gumka. Wszystkie te rodzaje uszkodzeń możemy naprawić za pomocą nowoczesnych technologii spawania plastiku, nakładania powłok w odpowiednich kolorach i odcieniach.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa kierownicy ze skóry

Naprawa kierownicy ze skóry. Wykonaliśmy renowację skóry na kierownicy - efekty prac widoczne są na załączonym zdjęciu. Naprawiamy elementy skórzane samochodowe każdego typu.

Uszkodzenie boku oparcia od fotela kierowcy

Uszkodzenie boku oparcia od fotela skórzanego kierowcy. Typowe uszkodzenie boku oparcia od skórzanego fotela kierowcy. W tym przypadku mamy do czynienia z uszkodzeniem boczku fotela ze skóry od BMW. Powodem uszkodzenia skóry było ocieranie pasem bezpieczeństwa.

Wytarta kierownica ze skóry w AUDI

Wytarta kierownica ze skóry w AUDI. Kolejna kierownica ze skóry tym razem od AUDI. Typowe uszkodzenie skóry na kierownicy spowodowane naszym ludzkim potem i brakiem konserwacji. Naprawa przewyższa koszt wymiany, ale pamiętać należy o tym, że mamy oryginalną skórę i szew.