Uszkodzona dźwignia biegów ze skóry

Uszkodzona dźwignia biegów ze skóry Wrocław
Problem:
Uszkodzona skórzana dźwignia - przekładania biegów w mercedesie.
Rodzaj materiału:
skóra samochodowa
Zastosowane rozwiązania:
Uszkodzeniu uległa gałka biegów w mercedesie, powodem było zwykłe zużycie w trakcie zmian biegu. Naprawa polegała na oszlifowaniu resztek farby i lakieru na skórze następnie odtłuszczenie i nałożyliśmy farbę do skór którą zabezpieczyliśmy lakierem do skór – powłokowym. Naprawa możliwa do przeprowadzenia we własnym zakresie odpowiednimi preparatami do naprawy skór.
Miejsce naprawy:
Wrocław
Uwagi:
Naprawę przeprowadzono w garażu u klienta we Wrocławiu.
Zobacz także

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes. Naprawa polegała na przeprowadzeniu retuszu uszkodzonego miejsca. Po naprawie fotel został polakierowany lakierem powłokowym, który zabezpieczy skóreę przed czynnikami zewnętrznymi.

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa. Uszkodzenie było spowodowane poprzez mechaniczne przetarcie skóry. Naprawa polegała na wyczyszczeniu, odtłuszczeniu miejsca naprawianego.

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito. Przez wieloletnie zaniedbania uszkodzeniu uległa powłoka na skórze fotela w samochodzie Mercedes Vito. Skórzany fotel został poddany pełnej renowacji uzyskując oryginalny kolor i wybłyszczenie lakieru powłokowego.