Farba do kierownicy

Skóra na kierownicy jest najczęściej uszkodzonym elementem w samochodzie. Próby naprawy we własnym zakresie często kończą się wizytą w zakładzie, który często odmawia naprawy ponieważ boi się brania ryzyka naprawy. Skóra na kierownicy jest mocno zatłuszczona naszym ludzkim potem i z tym problemem tylko specjalista renowator może sobie poradzić.

Drobne uszkodzenie na kierownicy (ryska) w kolorze czarnym może być naprawiona we własnym zakresie oczywiście odpowiednimi preparatami. Nie polecam stosowania zestawów naprawczych z internetu często tego typu farby zestawy odbiegają od norm kolorystycznych i konieczna jest wiedza z jaką skórą mamy do czynienia i na jakiej bazie zostały wyprodukowane podkłady, farby, i lakiery. Renowację kierownicy polecam zlecić firmie, która ma doświadczenie w tym zakresie napraw.

Ostatnie realizacje

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG

Naprawa drobnych uszkodzeń skóry MERCEDES S63 AMG. Naprawa skóry polegała na wypełnieniu ubytków położeniu powłok garbarskich i zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Miejsce naprawy: warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń

Naprawa systemów i mechaniki fotela AUDI

Naprawy systemów i mechaniki foteli to częste zajęcie w naszym warsztacie. W tym przypadku mamy do czynienia z fotelem od audi w którym źle działają poduszki w boczkach fotela. Takie same problemy występują w większości znanych marek. Uszkodzenia często spowodowane są złą eksploatacją.

Naprawa skóry w mercedesie SL63 cabrio

Naprawa skór w mercedesie SL63 cabrio wymaga dużego doświadczenia. Skóra w tej klasie samochodów jest w odpowiedni sposób selekcjonowana i garbowana, dla tego ogólnie dostępne preparaty do naprawy skór mogą nie wystarczyć.

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.