Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito Poznań
Problem:
Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito
Rodzaj materiału:
tapicerka skórzana samochodowa
Zastosowane rozwiązania:
Przez wieloletnie zaniedbania uszkodzeniu uległa powłoka na skórze fotela w samochodzie Mercedes Vito. Skórzany fotel został poddany pełnej renowacji uzyskując oryginalny kolor i wybłyszczenie lakieru powłokowego. Pamiętać należy o częstym czyszczeniu i konserwacji skór samochodowych, ponieważ używając klimatyzacji narażamy skórę na nadmierne wysychanie, co powoduje poważne jej uszkodzenia. W tym przypadku był to ostatni moment na naprawę skóry.
Miejsce naprawy:
Poznań
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes. Naprawa polegała na przeprowadzeniu retuszu uszkodzonego miejsca. Po naprawie fotel został polakierowany lakierem powłokowym, który zabezpieczy skóreę przed czynnikami zewnętrznymi.

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa. Uszkodzenie było spowodowane poprzez mechaniczne przetarcie skóry. Naprawa polegała na wyczyszczeniu, odtłuszczeniu miejsca naprawianego.

Renowacja kierownicy od mercedesa

Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych. Skóra została oryginalna i wystarczyło nałożyć nowe powłoki. Kierownica wygląda jak nowa i idealnie pasuje do reszty odnowionego mercedesa.