Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK

Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK
Problem:
Regeneracja konsoli środkowej Mercedesa CLK
Rodzaj materiału:
element plastikowy
Zastosowane rozwiązania:
Do naprawy dostarczono konsolę środkową Mercedesa CLK. Uszkodzenia powłok plastikowych elementów w tym modelu są często spotykane. Naprawa polegała na usunięciu pozostałej powłoki i nałożeniu nowej odpowiednio przygotowanej pod względem koloru i wybłyszczenia. Elementy do naprawy możemy zdemontować i zamontować w waszym aucie, za pomocą odpowiednich narzędzi. Chemia i powłoki, które nakładane są na elementy plastikowe przygotowywane są w zależności od rodzaju plastiku, ma to ogromne znaczenie na wytrzymałość powłok. Po przeprowadzeniu renowacji elementów plastikowych klient może cieszyć się świeżym czystym wnętrzem pojazdu.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
jeden z etapów kompleksowej renowacji wnętrza Mercedesa CLK
logo wmeble serwis
Zobacz także

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku.

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes

Naprawa skóry na fotelu samochodu Mercedes. Naprawa polegała na przeprowadzeniu retuszu uszkodzonego miejsca. Po naprawie fotel został polakierowany lakierem powłokowym, który zabezpieczy skóreę przed czynnikami zewnętrznymi.

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa. Uszkodzenie było spowodowane poprzez mechaniczne przetarcie skóry. Naprawa polegała na wyczyszczeniu, odtłuszczeniu miejsca naprawianego.

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito. Przez wieloletnie zaniedbania uszkodzeniu uległa powłoka na skórze fotela w samochodzie Mercedes Vito. Skórzany fotel został poddany pełnej renowacji uzyskując oryginalny kolor i wybłyszczenie lakieru powłokowego.

Renowacja kierownicy od mercedesa

Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych. Skóra została oryginalna i wystarczyło nałożyć nowe powłoki. Kierownica wygląda jak nowa i idealnie pasuje do reszty odnowionego mercedesa.