Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy

Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy
Problem:
Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy
Rodzaj materiału:
tworzywo sztuczne
Zastosowane rozwiązania:
Mercedes CLK uszkodzenie rączki drzwi kierowcy. Częsta przypadłość tego modelu na szczęście naprawa nie jest skomplikowana, ale wymaga znajomości rodzaju tworzywa i odpowiedniej chemii do plastiku. Powłoka jest odpowiednio przygotowana kolorystycznie i nakładana pistoletem niskociśnieniowym. Pod wpływem temperatury dostosowanej do rodzaju plastiku utwardzamy powłokę. Po dokonaniu zgodnie z procedurami naprawy mamy pewność trwałości powłok. W naszym warsztacie można zlecić demontaż i montaż takiego elementu co ma wpływ na efekt końcowy i zadowolenie klienta.
Miejsce naprawy:
Warsztat Wmeble-Serwis Poznań Luboń
Uwagi:
Jeden z elementów kompleksowej renowacji wnętrza Mercedesa CLK
logo wmeble serwis
Zobacz także

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa

Naprawa skórzanego fotela od Mercedesa. Uszkodzenie było spowodowane poprzez mechaniczne przetarcie skóry. Naprawa polegała na wyczyszczeniu, odtłuszczeniu miejsca naprawianego.

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito

Naprawa fotela ze skóry Mercedes Vito. Przez wieloletnie zaniedbania uszkodzeniu uległa powłoka na skórze fotela w samochodzie Mercedes Vito. Skórzany fotel został poddany pełnej renowacji uzyskując oryginalny kolor i wybłyszczenie lakieru powłokowego.

Renowacja kierownicy od mercedesa

Renowacja kierownicy ze skóry od mercedesa z lat 80-tych. Skóra została oryginalna i wystarczyło nałożyć nowe powłoki. Kierownica wygląda jak nowa i idealnie pasuje do reszty odnowionego mercedesa.